Evy  Adámkové

VacuShape

  • Velký efekt, při malé námaze
  • zábavnější forma než jiné aktivity (ve VacuShape se nebudete nudit, při svižné chůzi sledujete Vaše oblíbené filmy nebo posloucháte oblíbenou hudbu)
  • Efektivní spalování tuků
  • Hladší a jemnější pleť, žádná pomerančová kůže
  • Pouze v našem studiu se mohou majitelé permanentky před použitím VacuShape  promasírovat na Rolleticu zdarma.


Ceny:

1 vstup (30 min.) 140,- Kč
10 vstupů: 1200,- Kč (použití Rolleticu v ceně)
20 vstupů: 2000,- Kč (použití Rolleticu v ceně)

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině.

Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit.

V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení*, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry (viz. tabulka „Zóny srdeční aktivity“). 

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.