Evy  Adámkové

Presoterapie – přístrojová lymfodrenáž

Presoterapie je terapeutická metoda velmi často využívaná v kosmetice, fyzioterapii, estetické medicíně, onkologii a angiologii pro drenáž a redukci žilních a lymfatických edémů.

S čím vám pomůže presoterapie?

  • Presoterapie mírní i svalové potíže
  • Přináší celkovou relaxaci
  • Je velmi účinná při lokální redukci objemu v kombinaci s kavitací.
  • Zlepšuje krevní oběh
  • Presoterapie je velmi vhodná u osob trpících problémy zadržování tekutin, otékání nohou a špatného fungování oběhového systému.


Co je Presoterapie?


Aktivuje oběh (žilní a lymfatický), stimuluje opětovné vstřebávání intersticiálních tekutin a drenáž těchto tekutin směrem k organickým filtrům.

Jedná se o přirozené ošetření založeném na střídavém působení tlaku na různé části těla s cílem korigovat poruchy vyvolané nesprávným fungováním lymfatického a oběhového systému.

Zjednodušeně řečeno presoterapie (přístrojová lymfodrenáž) slouží k aktivaci lymfatického systému a ke zlepšení krevního oběhu, což příznivě působí na celkové zlepšení fyzické a psychické kondice, k prevenci křečových žil, k podpoře funkce svalů a kloubů, k posílení funkce pojivových tkání a k celkovému modelování postavy a k prevenci celulitidy.

Kolik sezení budu potřebovat?

Je třeba 10 až 12 sezení. Výsledky začínají být viditelné již od čtvrtého sezení. Ošetření presoterapií je možno absolvovat s frekvencí 2 sezení týdně.

Mohu absolvovat ošetření presoterapií?

Není určeno pro uživatele srdečního stimulátoru, osoby trpící patologiemi tepen nebo závažným srdečním onemocněním.

Ceny:


1 vstup (50 min.) – 100,- Kč

10 vstupů – 800,- Kč